התחבר אלינו

ארכיון מאמרים

הכרויות לדתיים – שידוכים מסורתיים בעידן האינטרנט

יצא לאור

on

אתרי הכרויות לדתיים מספקים פלטפורמת שידוכים ומציאת קשר רומנטי זוגי אשר מתאימה בצורה מיטבית למציאות החיים בימינו, למהפכת המידע ולשימוש האדיר באינטרנט. אתר הכרויות במהות הבסיסית ביותר שלו, כאפשרות לחיפוש בני זוג ובנות זוג פוטנציאליים, יצרית קשרים בלתי מחייבים דרך ממשק אינטרנטי וכיוצא באלו, הוא סביבה מהנה, בטוחה ואשר יכולה להתאים למגוון רחב מאוד של סגנונות מבחינת סגנון החיזור וההעדפות האישיות. כאשר מצרפים לזה מודל של הכרויות חינם באופן פשוט וידידותי למשתמשים, זוהי ללא ספק בחירה יעילה ומוצלחת.

אם בראשית בדרך של אתרי הכרויות ומודלים של הכרויות חינם דרך סביבות מממוחשבות, הקונספט היה מיועד בעיקר למחפשי מערכות יחסים כלליים, שלא לומר חילוניים, כיום התחום התפתח משמעותית בעולם בכלל ובישראל בפרט. כך שפלטפורמה של הכרויות לדתיים היא כבר לא סוג של חזון או שאיפה רומנטית לבני ובנות המגזר הדתי והמסורתי בישראל אלא מציאות מוגמרת וקיימת בפועל.

חיפוש בני / בנות זוג התואם לדרישות הציבור הדתי והמסורתי

אתרי הכרויות סטנדרטיים עשויים להיות אתגר לא קטן עבור גברים ושנים מהמגזר הדתי והמסורתי בישראל ובתפוצות, הכוונה היא בעיקר לנושאי צניעות, הלכה והעדפות – תמונות של משתמשים, תיאורים אישיים בפרופיל ובאופן כללי חשיפה לתכנים שמשתמש או משתמשת בעלי רקע דתי כלשהו שואפים שלא להיחשף אליהם. זה נכון הן לשירותים בתשלום והן לגבי אתרי הכרויות חינם הפונים לקהל הרחב.

פלטפורמת הכרויות לדתיים – באתר ייעודי ונפרד או בתור חלק מסוים ונפרד באתר סטנדרטי – מאפשרת למשתמשים רלבנטיים אשר מחפשים מודל שונה של הכרויות אינטרנטיות את הסביבה האידיאלית למטרה חשובה ומהותית זו. אתר הכרויות לדתיים מציע מענה איכותי ורלבנטי לדרישות הלכתיות, תמונות הפרופיל של המשתמשים צריכות להיות הולמות ובהתאם לכללי צניעות, התיאורים יכולים להיות יצירתיים ומגוונים אך בהתאם לכללים מנחים מסוימים ועל פי מה שמצופה מסביבת שידוכים / הכרויות שכזו.

פשוט למצוא מערכת יחסית יותר בקלות

מעבר למודל הכרויות חינם או בתשלום, נוחות השימוש בפלטפורמת הכרויות מקוונת וכן הלאה, כאשר מדובר באופן ייעודי ומוגדר על הכרויות לדתיים אז למשתמשים ולמשתמשות הדתיים ושומרי המסורת פשוט הרבה יותר קל, מהיר ויעיל למצוא את מערכת היחסים המיוחלת, עם אדם הדומה להם ולתפישה הדתית שלהם.

בצורה כזו של הכרויות לדתיים המחסום – שקיים במקרים רבים של אתרי הכרויות כלליים – של קשר בין דתיים לחילוניים למשל, מתבטל, ברור לכל הצדדים כי כל אחד ואחת מגיעים מרקע דתי ומסורתי מסוים וכל התהליך יותר פשוט, יותר נגיש ומאפשר השגת המטרה בצורה טובה וברת קיימא – קרי, אתר הכרויות שבאמת מאפשר לציבור הדתי למצוא קשר שיכול להפוך לנישואים, למשפחה.

אתר הכרויות לדתיים במודל של הכרויות חינם מאפשר לשוטט בין פרופילים ולחפש מועמדים או מועמדות פוטנציאליים, בהתאם לדרישות דתיות למיניהן ועל פי אפשרויות סינון רבות וכך להתקרב בצורה יעילה אל עבר מערכת יחסים, אל עבר הקמת משפחה בישראל או בתפוצות בקרב קהילות יהודיות.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארכיון מאמרים

הדרכים ליצירת לוגו שיקדם את העסק

יצא לאור

on

על ידי

העבודה על הרצתו של עסק וקידומו צריכה להתבצע במספר מישורים. אחד המישורים הוא הקניית תכונות המיוחדות לעסק אשר יביאו לכך שהעסק או המוצר יתקשרו מידית לתכונות אלה. כך העסק מעביר לעולם את המסר אותו הוא מעוניין להעביר, יוצר סינון שיביא אליו רק לקוחות המתעניינים במוצריו או שירותיו באופן אמיתי ורציני ויעלה את כמות המכירות. חלק בסיסי ממתן זהות לעסק או במילים אחרות מיתוג הוא עיצוב לוגו מתאים אשר ישקף באמצעות כתיבת שם החברה/המוצר באופן מיוחד או אפילו מתן סימן בודד את הלך הרוח של העסק. בשל העובדה שהלוגו הוא הרושם הראשוני של העסק על קהל הלקוחות ובשל העובדה שהוא תמציתי ביותר, יש חשיבות רבה לכך שיעשה ויעוצב בצורה נכונה תוך התחשבות במספר כללים:    
המשך…

המשך לקרוא

ארכיון מאמרים

כתרי חרסינה ויתרונותיהם

יצא לאור

on

על ידי

אחד המרכיבים החשובים בכל הנוגע לשיקום הפה הוא הכתר. הכתר, ממש כשמו, מקיף את השן ההרוסה מכל צדדיה ומהווה לה קירות תמיכה אשר מחקים בצורתם את השן הטבעית. אין ספק כי בנייתו של כתר, גם הוא עשוי מתכתמן הבסיס ועד לקצה כפי שהיה בעבר, מסייע לשן ההרוסה מבחינת התפקוד. המתכת גרמה לכתר לבלוט על פני השיניים האחרות וכל המראה האסתטי של הפה ההי נפגם. בשנים האחרונות חלו התפתחויות בתחום עד לכת שקשה מאוד להבחין כי הכתר אינו השן הטבעית. המשך…

המשך לקרוא

ארכיון מאמרים

לא טוב היות האדם לבדו

יצא לאור

on

על ידי

בכל אירוע משמח, בכל מפגש משפחתי יש את הדודה שנועצת את הסכין: "נו, מתי אצלך? בחור כזה מוכשר ועדיין לבד? יש לי בשבילך בחורה מצויינת!" לא פשוט להיות דתי ורווק. וכמובן, גם להיות רווקה דתיה זו לא מציאה גדולה. רובנו ראינו את הסדרה 'סרוגים' על עונותיה. והתמונה שהתגלתה לא היתה כל-כך פשוטה. גם פנויים-פנויות דתיים רוצים למצוא בני/בנות-זוג, להקים בית יהודי כשר, צאצאים והעיקר, לא לשמוע את השאלה הצובטת: "מתי אצלך?" המשך…

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג