התחבר אלינו

רכבים

גלגלי הרכב וחשיבותם

יצא לאור

on

 

גלגלי הרכב הם הנושאים בעול משקל הרכב ומהווים את הבסיס עליו נשענת השלדה שלו. יש רכבים מקטגוריות שונות ויצרניהם קובעים את המפרט שמרכיב אותם והוא כולל את מידות הצמיגים הנדרשים. כל גלגל מורכב מצמיג החובק חישוק, או בשמו האחר ג'נט. כל בעל רכב יכול להתקין צמיגים וג'נטים של יצרנים שונים ובלבד שהם יהיו תקניים ויתאימו במפרט שלהם לזה שנקבע על ידי יצרני הרכב. ניתן להרכיב צמיגים מסוגים שונים על כל ציר ובלבד שהפרופיל שלהם זהה, אם כי, רבים נוהגים להתקין באותו ציר, קדמי או אחורי, צמיגים של אותו יצרן.

ג'נטים וצמיגים איכותיים ממלאים תפקיד חשוב באחיזת הכביש, ובבטיחות בתנועה. הצמיגים חייבים להיות תקינים וכל בעיה בהם חייבת להיות מטופלת במיידית. צמיגים שמורכבים על גלגלים חייבים להיות עם חריצים תקניים על הסוליה שלהם, ואמורים להיות בעומק שאינו פחות משני מילימטר. אסור שיהיו יבשים ואסור שיהיו בהם סדקים, קרעים או חורים. כן, יש לשמור על לחץ אוויר נכון על פי הוראות היצרן. נושא הבטיחות חשוב מאין כמותו, אבל שמירה על כללים אלו תורמת גם לשמירה על חיי הצמיג לאורך זמן. ידוע כי לצורת הנהיגה יש השפעה גדולה מאוד בשמירה על אורח חיי הצמיג.

בחירת צמיגים וג'נטים איכותיים

ג'נטים מסייעים לרכב בתמיכה בשלדה ובמשקל הרכב הכבד. רכבים נוסעים במהירויות גבוהות ואמורים לעמוד בלחצים אדירים. בשעת בלימה נוצר חום רב שנובע מחיכוך הצמיג בכביש. ג'נטים שעשויים מסגסוגת מתכות מפחיתים את החום הנוצר בעת הבלימה, ולכן, תורמים בצורה ישירה לאיכותה. מעבר לכך, משקלם המופחת תורם גם לחיסכון בדלק וגם מסייע באחזקת כביש טובה ואיכותית. ייצור הג'נטים הפך מהפך גדול בכל מה שנוגע להנדסת החומרים שמהם הם מורכבים. ניתן להחליף את הג'נטים שעשויים מברזל כבד ומחליד בג'נטים נוצצים וחדישים. מראה גלגלים עם ג'נטים כאלו יהיה מושך יותר.

עולם הגלגלים על צמיגיהם והג'נטים שבהם עשיר מאוד ויש עשרות ומאות יצרני צמיגים וג'נטים ברחבי העולם. ספקים מקצועיים וידועי שם מספקים מבחר עצום בסניפים שונים שלהם. כל לקוח יכול לקבל הסברים וטיפים בכל אתר שלהם בדרך לבחירה הנכונה. כאן קובעים הצורך, הטעם והיכולת הכספית. רכב מסיע אנשים על כבישים שעמוסים ברכבים אחרים, ואשר, לעיתים, הם אינם בטיחותיים דיים. הגלגלים הם חלק חשוב מאוד בכל מכלול הרכב ובמקרים רבים, איכותם תורמת ישירות למניעת נזקי תאונות שעלולות לעלות ביוקר. בחירת צמיגים וג'נטים איכותיים ושמירה טובה עליהם תמנע בעיות שעלולות לצוץ בעת הנהיגה.

 

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רכבים

קסדה לאופנוע – בוחרים בקסדה הנכונה

יצא לאור

on

על ידי

קסדה לאופנוע היא אמצעי הבטיחות החשוב ביותר לכל אופנוען ולכן יש להתאים אותה בצורה מושלמת לראשו של הנהג. במאמר זה נספק לקוראים את כל המידע אודות בחירת קסדות לאופנועים ונציין כל מיני טיפים חשובים הקשורים אל בטיחות ואופנועים.

biker המשך…

המשך לקרוא

רכבים

גלגלים או צמיגים

יצא לאור

on

על ידי

אם אתם מעוניינים להגיע או לחזור ממקום מסוים בבטחה, תצטרכו לוודא שאתם נוהגים ברכב אמין ובטיחותי עם גלגלים וצמיגים חזקים ומלאי אוויר, שיכולים להחזיק מעמד לאורך זמן. במאמר זה נגולל בפניכם מהו תפקידם של הצמיגים והגלגלים של הרכב וכיצד הדבר יכול להשפיע על אורח חייכם.                                                     Silver sports car - cropped shot המשך…

המשך לקרוא

רכבים

המדריך למכירת רכב יד שניה

יצא לאור

on

על ידי

יש לכם רכב יד שניה שעשה את שלו והגעתם למסקנה שהגיע הזמן להיפטר ממנו? עבורכם מיועד המדריך הבא. בשורות הבאות נסביר לכם איך למכור את הרכב שלכם ומהן האפשרויות העומדות בפניכם.                                                                                                                                                          Broken down vehicle on road. המשך…

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג