התחבר אלינו

שיווק

שירותי קופירייטינג לאתרי אינטרנט

יצא לאור

on

רשת האינטרנט, המהווה את אחת מהפלטפורמות השיווקיות- פרסומיות החשובות והבולטות ביותר בשנים האחרונות, מבוססת ברובה על תכנים שיווקיים ופרסומיים המקודמים באמצעות אתרי אינטרנט מסחריים, קמפיינים ויראליים, פעולות שיווק יזומות ברשתות החברתיות ועוד מגוון רחב של אלטרנטיבות פרסום ושיווק המוצעות לכם ברחבי הרשת. כיום, כמעט כל גוף עסקי עושה שימוש כזה או אחר באחת (או יותר) מהפלטפורמות השיווקיות והפרסומיות, ובדומה למהלכי פרסום ושיווק אותם מיישם הגוף העסקי מחוץ לגבולות הרשת, גם בפעולות פרסום ושיווק המיושמות ברשת הוא נעזר בסוכנויות פרסום מקצועיות.                                                                                                                                                       

סוכנויות הפרסום המתמחות בפרסום מקוון, פועלות בחלק מהפרמטרים בדומה לסוכנויות פרסום הפועלות באמצעות אפיקי המדיה המסורתית (עיתונות, רדיו, טלוויזיה) ובחלק מהפרמטרים הן פועלות בהתאם לכללי הפרסום והשיווק המוכתבים ברשת, כאשר ההבדל הבולט ביותר בין הפרסום המסורתי לזה המיושם ברשת טמון בעובדה שאפשרויות הפילוח בכל הנוגע לקהלי היעד שלהם הן נרחבות יותר וממוקדות יותר לקהל המטרה. שירותי קופירייטינג לאתרי אינטרנט או לגופים עסקיים המעלים קמפיין פרסומי לרשת, מתמקדים בראש ובראשונה בניסוח המסר המדויק, המשכנע והמסקרן ביותר לקהל המטרה המוגדר מראש. על מנת לייצר סוג של מסר מילולי שיגרום ליותר ויותר גולשים לבצע פעולת גלישה כזו או אחרת לכיוון השירות, המוצר או הרעיון אותו אתם משווקים, תדרשו בראש ובראשונה להעמיד לרשותכם קופירטייר מנוסה ומקצועי המתמחה ומבין את שפת הפרסום ברשת.

כל שירותי הקופי לאתרים

בנוסף לשירותי קופירייטינג למטרות העלאת קמפיינים לרשת, סוכנויות הפרסום אליהן תפנו או הפרילנסרים הנותנים שירות בתחומי הקופירייטינג, מעמידים לרשותכם שירותי קופי נוספים הכוללים בין היתר: שירותי ניסוח ועריכת תכנים לאתר האינטרנט, שירותי כתיבה, ניסוח ועריכה להעלאת פוסטים ברשתות החברתיות, שירותי כתיבת מאמרים לצרכי קידום האתר באמצעות מנועי החיפוש, שירותי כתיבת ניוזלייטרים, שירותי ניסוח סטאטוסים ושמות לתמונות כאלו ואחרות המועלות לרשת. בנוסף, תכלו ליהנות גם משירותי תוכן וכתיבה אשר נועדו לתמוך בפעילות הפרסומית שלכם ברשת גם מחוץ לגבולות הרשת (ניסוח פליירים, ברושורים וכדומה).

כיום, על מנת להעמיד לרשותכם קופירייטר מקצועי ויצירתי במיוחד, תדרשו לבחון את עבודותיו בהתאם לסוג הלקוחות להם הוא העניק את שירותיו בעבר, לאופי עבודות הקופי אותן הוא ביצע וליכולות המקצועיות שלו בכל הנוגע להעביר מסרים ברורים, משכנעים ובעיקר כאלו המניעים לפעולה. בדומה לכל מקצוע יצירתי אחר, גם בענף הקופירייטינג ישנה חשיבות לשנות הוותק והניסיון של נותן השירות, אך יתרה מזאת, ישנה חשיבות ליכולות הקריאטיביות של נותן השירות ויכולתו להעביר סיפור שלום במשפט מחץ אחד, ממנו אי אפשר להתעלם.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיווק

מדבקות לבנות וצבעוניות

יצא לאור

on

על ידי

תכנים מילוליים וחזותיים מודפסים לצורך פרסום, העברת מידע, שיווק, גירוי, קריאה לפעולה ולעוד מטרות. יש סוגים שונים של תכנים מילוליים ויש אמצעים שונים שבעזרתם ניתן לגרום למסר המועבר להיות יותר אטרקטיבי יותר לקוראים. מדבקות צבעוניות או לבנות עם הדפסה צבעונית מהוות את אחד האמצעים היעילים לכך. אלו יכולות לשמש למספר רב של צרכים. הן יכולות להדגיש מקומות מסוימים שנכתבים. יש להן חשיבות בהבלטת עמודות או שורות \ הן משמשות לסימון נושאים בטבלאות וכן הלאה.
יש כאלו שתפקידן הוא לסגור מעטפה, ומשתמשים בהן במקרים שונים ולמטרות שונות, כמו למשל למעטפת הזמנה לאירוע חתונה, בתור לוגו על מעטפה ועוד. מדבקה המעוצבת בצורה נחמדה מעבירה מסר טוב על השולח, ומרעננת את המשלוח. יש מדבקות שעליהן ניתן להדפיס בצבעים שונים. כאלו בגדלים שונים וניתן להזמין מדבקה עגולה או כאלו בצורות אליפטיות, מרובעות, מלבניות ואחרות. ניתן להדפיס תמונות, רישומים, ציורים ועוד, ולידם או עליהם לכתוב את המלל. יש צורך להתאים את אופי וצורת התוכן לגודל המדבקה על מנת שהיא תהיה מאוזנת. העמסת תוכן ויזואלי ומלל מוגזמים מחטיאה את המטרה, וגרפיקאים יכולים לסייע לכל דורש בנושא.
מדבקות איכותיות
מדבקות יכולות לשמש לקוחות מסוגים שונים. עסקיים, פרטיים, מוסדיים ואחרים. הן מתאימות למגזרי אוכלוסייה שונים, ועלותן נמוכה וזאת ביחס למוצרים אחרים המשמשים משרדים ובתי עסק שונים. השקעה קטנה במדבקות איכותיות יכולה לתרום גם למי שמרים אירוע תוך כדי מחשבה על חיסכון מקיף. המדבקות מתאימות מאוד להעברת מסרים שיווקיים כמו פולדרים, פרוספקטים, מגנטים וחומר אחר שמונחים ומוגשים בתוך מעטפות. יש סוגים של מדבקות, אם הכוונה היא אל כאלו שעשויות מנייר, אחרות מפלסטיק, בציפוי למינציה, כאלו שעמידות בפני מים ועוד. ניתן להשתמש בהן במשרד לסימון קלסרים, לסימון אריזות במפעלים ולמטרות נוספות. ההדפסה על המדבקות נעשית בצד החיצוני שלהן.
מומלץ להזמין מוצר זה בבית דפוס מקצועי אשר יש ברשותו מכונות דפוס מודרניות שעיקר המומחיות שלו היא הדפסה על מגנטים, פוסטרים, מוצרי שיווק ועוד. בית דפוס מנוסה משרת קהל רחב של לקוחות מרוצים, ומומחיו יכולים לסייע לכל לקוח. בבית הדפוס יש שפע של דוגמאות של המדבקות המתאימות למטרה שלכם והאיכות בה אתם מעוניינים וכל אחד יוכל לבחור הדפסה כמותית של אותו סוג מדבקה בה הוא מעונייין. יש חשיבות עליונה לשירות מקיף שנוגע בכל התחומים החשובים לכל לקוח. מדובר על ייעוץ, מתן הסברים וטיפים, על קבלת הזמנות מסודרת, הדפסה איכותית תוך כדי שימוש בחומרי דפוס איכותיים, וכמובן, באספקת המוצר הסופי במועד שסוכם עליו.

המשך לקרוא

מחשבים ואינטרנט

קידום אתרים בגוגל

יצא לאור

on

על ידי

העולם היום מתבסס יותר ויותר על האינטרנט. כל מי שמחפש מידע, שירות, עסק וכדומה, עושה זאת באמצעות האינטרנט ובאמצעות מנועי החיפוש של האינטרנט. המוביל במנועי החיפוש של האינטרנט הוא כמובן מנוע החיפוש של גוגל. מדובר במנוע החיפוש המתקדם ביותר, המהיר ביותר והנוח ביותר לשימוש, ולכן רוב האנשים מבצעים חיפושים בגוגל. אם יש לכם עסק, אתר, שירות, או כל דבר אחר שאתם מעוניינים שיופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, אתם זקוקים לשירות של קידום אתרים בגוגל.                                                           Workplace with digital tablet computer המשך…

המשך לקרוא

מחשבים ואינטרנט

רוצה לשמור על ראש צעיר? – למד מושג חדש כל יום!

יצא לאור

on

על ידי

אני לא מצליחה לעקוב ולהפנים ולהבין את קצב ההתפתחות של דברים חדשים. פעם דברים התפתחו בקצב סולידי של משהו חדש ביובל (50 שנים), אח"כ בקצב של עשור. עכשיו כל יום יש דברים חדשים. יזמים צעירים, וגם פחות צעירים – יושבים וחושבים וממציאים 'אקזיטים' שנמכרים במאות מיליוני דולרים. שיווק אינטרנטי זו מדיה ששבתה את לבי. כל יום אני לומדת מלה חדשה בתחום! והפעם מרקום!                                                        Happy group of finger smileys with social chat sign and speech t המשך…

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג