התחבר אלינו

ארכיון מאמרים

גו מנג'מנט

יצא לאור

on

אם בעבר הייתה פחות או יותר רשימת מקצועות מוכרת וידועה, ממנה כביכול בחרו אנשים את עתידם, הרי שמאז המהפכה הטכנולוגית ששטפה את העולם כולו, ואת המדינות המתקדמות, התווספו לשוק המקצועות גם דרכים ייחודיות להתפרנס ולהשיג פרסום רחב תוך כדי יצירת קריירה מקצועית. התחום הקרוי עולם הזוהר מכיל בתוכו, מטבע הדברים, שחקנים, דוגמניות, וכישרונות הבאים לידי ביטוי באופן כללי על הבמה.

טאלנטים נולדים בכל עת אך מעטים מהם מגיעים אך השורה הראשונה: הדבר תלוי בגורמים רבים, אך לא מעט גם קיימת תלות במציאת סוכנות שחקנים יוקרתית או סוכנות דוגמניות איכותית, וכאשר אנו מדברים על טאלנט חדש בתחום לעיתים, ישנה חשיבות רבה למקצועיות ולמוניטין של הסוכנות.

ככל שהסוכנות בעלת שם עולמי כך היא תוכל לספק יותר עבודות למיוצגים שלה. על מנת לעשות את הדברים נכון כבר מההתחלה, מה שחשוב מאוד בתחום זה, ועל מנת להיזהר ככל שניתן משגיאות מציעה גו מנג'מנט את שירותיה המתקדמים בתחום ובעזרת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מעניקה גו מנג'מנט למיוצגים אצלה את מקסימום הנגישות( אודישנים) ומקסימום המקצועיות אותה מביאים מנהלי המחלקות המנוסים שבה, אשר נבחרו בקפידה לאור הישגים בשטח וניסיון אותו צברו במהלך השנים.

ניהול שחקני וניהול כל האנשים הכרוכים בתחום ובפרט מפורסמים הינו עסק עדין מאוד ושברירי אליו יש להתייחס בשיא המקצועיות, וכאן הופכת חשיבותה של בחירת הסוכנות לקריטית: הניסיון הנצבר אצל גו מנג'מנט אשר פועלת בישראל כבר משנת 2002 ועובדת באופן שוטף מול סניפי גו מנג'מנט בלונדון ובברצלונה, מעניק לה את היכולות, הן לנהל את הקריירות של המיוצגים בצורה מיטבית והן לחשוף אותם לפרוייקטים ייחודיים או הפקות יוקרה בן לאומיות, אם בתחום הדוגמנות ואם בתחום אומנויות הבמה.

כאשר אתם  מתכננים לעצמכם או מתעניינים עבור ילדכם בתחום הקרוי בכלליות עולם הזוהר, בררו היטב אודות אנשי המקצוע מולם אתם עובדים , בקשו לראות פרוייקטים מן העבר ואספו חוות דעת אודות פעילותה של הסוכנות. גופים מקצועיים דוגמת גו מנג'מנט יהנו להציג בפניכם את ההישגים ולהתוות עבורכם את התכנית האסטרטגית המושלמת להשגת מטרותיכם.

***

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ארכיון מאמרים

הדרכים ליצירת לוגו שיקדם את העסק

יצא לאור

on

על ידי

העבודה על הרצתו של עסק וקידומו צריכה להתבצע במספר מישורים. אחד המישורים הוא הקניית תכונות המיוחדות לעסק אשר יביאו לכך שהעסק או המוצר יתקשרו מידית לתכונות אלה. כך העסק מעביר לעולם את המסר אותו הוא מעוניין להעביר, יוצר סינון שיביא אליו רק לקוחות המתעניינים במוצריו או שירותיו באופן אמיתי ורציני ויעלה את כמות המכירות. חלק בסיסי ממתן זהות לעסק או במילים אחרות מיתוג הוא עיצוב לוגו מתאים אשר ישקף באמצעות כתיבת שם החברה/המוצר באופן מיוחד או אפילו מתן סימן בודד את הלך הרוח של העסק. בשל העובדה שהלוגו הוא הרושם הראשוני של העסק על קהל הלקוחות ובשל העובדה שהוא תמציתי ביותר, יש חשיבות רבה לכך שיעשה ויעוצב בצורה נכונה תוך התחשבות במספר כללים:    
המשך…

המשך לקרוא

ארכיון מאמרים

כתרי חרסינה ויתרונותיהם

יצא לאור

on

על ידי

אחד המרכיבים החשובים בכל הנוגע לשיקום הפה הוא הכתר. הכתר, ממש כשמו, מקיף את השן ההרוסה מכל צדדיה ומהווה לה קירות תמיכה אשר מחקים בצורתם את השן הטבעית. אין ספק כי בנייתו של כתר, גם הוא עשוי מתכתמן הבסיס ועד לקצה כפי שהיה בעבר, מסייע לשן ההרוסה מבחינת התפקוד. המתכת גרמה לכתר לבלוט על פני השיניים האחרות וכל המראה האסתטי של הפה ההי נפגם. בשנים האחרונות חלו התפתחויות בתחום עד לכת שקשה מאוד להבחין כי הכתר אינו השן הטבעית. המשך…

המשך לקרוא

ארכיון מאמרים

לא טוב היות האדם לבדו

יצא לאור

on

על ידי

בכל אירוע משמח, בכל מפגש משפחתי יש את הדודה שנועצת את הסכין: "נו, מתי אצלך? בחור כזה מוכשר ועדיין לבד? יש לי בשבילך בחורה מצויינת!" לא פשוט להיות דתי ורווק. וכמובן, גם להיות רווקה דתיה זו לא מציאה גדולה. רובנו ראינו את הסדרה 'סרוגים' על עונותיה. והתמונה שהתגלתה לא היתה כל-כך פשוטה. גם פנויים-פנויות דתיים רוצים למצוא בני/בנות-זוג, להקים בית יהודי כשר, צאצאים והעיקר, לא לשמוע את השאלה הצובטת: "מתי אצלך?" המשך…

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג