התחבר אלינו

עבודה וקריירה

סדנאות להעצמה אישית

יצא לאור

on

רוב האנשים מעוניינים לדעת מהם הכישורים והיכולות החברתיות החבויות בתוכם. מסיבה זו הם נעזרים בשירותים של מטפלים מומחים ופעמים רבות נרשמים אל סדנאות להעצמה אישית.    Portrait Of Man Smiling

 

התפתחות אישית- מהי?

רוב האנשים מחפשים משמעות בחייהם. דבר זה ניתן לעשות על ידי התפתחות אישית והעצמת כל היכולות והכישורים הקיימים בכל אחד ואחת מאיתנו. נכון להיום יש אפשרות להחליט להירשם אל לימודים, קורסים בתחומים שונים וסדנאות שעיקרן העצמה. העצמה אישית היא תהליך ארוך שמוביל לשיפור עצמי ואיכות חיים. הצעד הראשון שצריך לעשות כל אדם שמעוניין לשפר את חייו הוא לפתח מודעות כלפי עצמו וכלפי מצבו. הדבר השני אותו הוא צריך לעשות הוא לחפש את אותה יד מכוונת שתעזור לו להעצים את עצמו ולהתחיל להתפתח לכיוונים בהם הוא מעוניין.

 

סדנאות שעיקרן התפתחות, צמיחה והעצמה אישית יעזרו לאדם לשפר את איכות חייו וזאת על ידי מציאת אותה שמחת חיים ויכולות ספונטניות שיש בו. בנוסף, אם אתם חשים שאתם עומדים בשלב מסוים בחייכם בו אתם צריכים לקבל החלטות שמהותיות לכם או שאתם מרגישים חסומים ומקובעים בחייכם וזקוקים לשינו כלשהו, תוכלו לאתר את אותה סדנא או קורס שיעזור לכם להגשים את עצמכם, להתפתח בחיים הפרטיים, בעסק ובכל רבדי החיים. יש לכם אפשרות לבחור בסדנת תקשורת בינאישית שאורכת כמה ימים או להיות חלק מתהליך ארוך של למידה והעצמה אישית ואף לבחור ולתת מעצמכם לאחרים בשלב מסוים של התהליך.

 

המודעות שלכם

המודעות האישית של האדם היא זו שתוביל אותו לכל מקום בו הוא יהיה מעוניין בחייו. סדנאות העצמה והתפתחות אישית יעזרו לאדם להסתכל פנימה אל תוך עצמו ויעזרו לו להבין אילו דברים גרמו לו לפתח מחסומים שונים, מדוע יש לו דימוי עצמי נמוך, למה הוא תמיד מוותר על קידום בעבודה ובמקום זה מתפטר ומתחיל בעבודה חדשה ומה מיוחד בו, מהם הכישורים בהם הוא מצטיין, מה הוא יודע לעשות ומה הוא רוצה לעשות ועוד. מודעות אישית של אדם היא זו שתוביל אותו בסופו של דבר אל השינוי המיוחל והתוצאות בהן הוא מעוניין בחייו.

 

לסיכום, נכון להיום אנשים רבים מעוניינים להיות מאושרים ולהתגבר על כל מיני פחדים ומחסומים שאופפים אותם. סדנא שעיקרה מודעות עצמית יכולה להוביל אותם לאותו מקום בו הם מעוניינים.

 

 

Continue Reading

עבודה וקריירה

בדרך לעבודה בהייטק

יצא לאור

on

על ידי

אישה קוראת ספר

לעתים נדמה לנו שאם נביט סביב, נראה שכל מי שסביבנו עובד בהייטק. האמת היא שבשנים האחרונות, עם ההתקדמות הטכנולוגית ומגוון המשרות שקיימות בתחום, יש דרישה הולכת וגוברת לעבודה בהייטק. בין אם אתם שואפים להיות מתכנתים, אנשי משאבי אנוש או מכירות בעולם ההייטק, חשוב מעבר לרזומה שלכם הרושם שאתם עושים על המראיין וכמו כן שפת גוף בה אתם משתמשים. אז האם אפשר לקיים הכנה לראיון עבודה בהייטק? ואיך עושים זאת?

מה אתם משדרים?

לימוד שפת גוף הוא עולם ומלואו. מומחים לשפת גוף ידעו להגיד לכם מתי מי שעומד מולכם משקר, מתי הוא חושש והאם הוא אסרטיבי דיו. שפת גוף אם כך, היא כלי חשוב במסגרת הכנה לראיון עבודה בהייטק.
שפת הגוף של מועמדים לעבודה, בכל תפקיד ובכל תחום, צריכה להיות הולמת לכישורים ולניסיון אותו אנחנו מחפשים אצל המועמד לתפקיד. סביר להניח שאם אנחנו מגייסים עובדים לתפקיד של ניהול צוות מכירות, לא מספיק לדעת אילו תחנות המועמד עבר בהיסטוריה המקצועית שלו. חשוב גם לבחון את שפת הגוף שלו והמסרים אותם הוא משדר. אם המועמד לתפקיד טוען שהוא מאוד אסרטיבי ויודע למכור, אך כשמביטים על שפת הגוף שלו מבינים את ההפך – יתכן ולא מדובר במועמד מתאים לעבודה.
אנחנו חושבים שאנחנו יודעים איזה מסר גופני "לשדר" בראיונות עבודה, אך למעשה הדרישות השונות והצרכים של כל תפקיד ותפקיד במיוחד בהייטק עלולים לגרום לנו להגיע לא מוכנים לראיון ואולי אף לפספס את תפקיד חיינו. בדיוק משום כך, כדאי מאוד לערוך הכנה לראיון עבודה בהייטק.

איך מתכוננים?

מעבר לפן המקצועי שצריך לבוא לידי ביטוי בראיון עבודה, הכנה לראיון עבודה בהייטק תכלול גם היבטים של שפת גוף. מי שמתייחס בסקפטיות וחושב שהכישורים שלו בלבד הם אלה שיובילו אותו אל התפקיד הנכסף – טועה ובגדול. כאשר יש מספר רב של מועמדים לאותו תפקיד בהייטק, וכולם בעלי כישורים דומים, ההחלטה אותה צריך לקחת המגייס היא קשה יותר. שווה להשקיע ולערוך הכנה לראיון עבודה בהייטק, בהתאם לתפקיד ולתחום אליו אתם מיועדים. במסגרת ההכנה תוכלו לעבוד על תחומים פחות חזקים ולהעצים את החלקים החיוביים בכם. תופתעו לגלות עד כמה טון הדיבור שלכם, האופן בו אתם הוגים מילים מסוימות ואפילו המבט שלכם יכול לגלות לא מעט על הכוונות שלכם ועל התחושות הנסתרות שלכם. כל אלה עשויים להסתכם למכלול אחד שעלול לפסול אתכם ולגרום לכם לא להיות מתאימים לתפקיד בעיני המראיין.

 

תרגול ועוד תרגול

הכנה לראיון עבודה בהייטק איננה "זבנג וגמרנו". יתכן ותידרשו לערוך מספר מפגשים על מנת להקצע את מה שאתם מתכוונים לומר או לשפר שפת גוף.  בכל מקרה, מומלץ מאוד לפני ראיון בהייטק להתאמן בעצמכם מול מראה ולראות כיצד אתם עונים על שאלות אפשריות של מראיינים.

 

המשך לקרוא

עבודה וקריירה

סרט תדמית לבית העסק

יצא לאור

on

על ידי

כיום, בניגוד לעבר הלא כל כך רחוק, כל אחד ואחת מבעלי העסקים שביניכם יכול ליהנות מסרטי תדמית אישיים, וכל זאת במסגרת הפקת סרטי תדמית המותאמים לאופי הפעילות העסקית שלכם. הביקושים ההולכים וגוברים להפקת סרטי תדמית עסקיים נובעים בין היתר בשל התועלות הרבות הנלוות למהלך ברמה התדמיתית והשיווקית כאחד, בשל האפשרויות הרבות העומדות לרשותכם כיום לצורך הצגת סרטוני התדמית, וכמובן, בשל העלויות הנמוכות בעשרות עד מאות אחוזים מהעלויות אשר נלוו להפקת סרטוני תדמית עסקיים עד לפני מספר שנים. המשך…

המשך לקרוא

טכנולוגיה

חוק הגנת השכר- כיצד מיישמים?

יצא לאור

on

על ידי

חוק הגנת השכר שחוקק בשנת 2009 השפיע בצורה ניכרת על מקום עבודה בכל הקשור אל נוכחות עובדים. חוק זה מחייב כל מעסיק לנהל דו"ח רישום מסודר של הנוכחות של כל עובד. כיוון שמדובר על חוק, כל מעסיק שלא ימלא את חובת החוק ייחשב כמבצע מעשה פלילי והעונשים הצפויים לו יהיו בהתאם.                                                                          Time is money המשך…

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג