התחבר אלינו

בריאות ורפואה

לא בושה לרצות להיות יפה

הרצון להיות יפה, צעירה ומושכת בוער בעצמותיך? את יודעת שאת רוצה את זה? אל תחששי. בעולם המודרני של היום, נתונים של יופי ואסתטיקה מסבים אושר רב לנשים וגם משפרים את עמדות המיקוח שלהם בתחומים רבים אליהן הן פונות. עכשיו זה לא המקום להתבייש ולהסתתר מאחורי נתוני היופי הטבעיים המאפיינים אותך ולעשות את השינוי.

יצא לאור

on

הרצון להיות יפה, צעירה ומושכת בוער בעצמותיך? את יודעת שאת רוצה את זה? אל תחששי. בעולם המודרני של היום, נתונים של יופי ואסתטיקה מסבים אושר רב לנשים וגם משפרים את עמדות המיקוח שלהם בתחומים רבים אליהן הן פונות. עכשיו זה לא המקום להתבייש ולהסתתר מאחורי נתוני היופי הטבעיים המאפיינים אותך ולעשות את השינוי. כן, ניתוחי הגדלת חזה, שאיבת שומן וכן מילוי קמטים הם רק חלק מעולם רחב של מושגים אשר הלך והשתרש בעולמנו, והופך כל אישה לכזו שיכולה לעשות בה שינוי ובצורה בטיחותית.

ניתוחי הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה כולל החדרת שתלים העשויים ברובם מחומר הסיליקון לשדיים. השתלים יכולים להיות בצורות ובגדלים שונים, כשזה המקום לציין שניתוח הגדלת חזה מתאפשר לכל אישה ונערה שעברה את גיל ההתבגרות ושדיה הפסיקו לגדול ולהתפתח. כיום, קיים מבחר רב של שתלים ההופכים את שדיה של האישה לכאלו הנראים טבעי לחלוטין. צורתו וגודלו של השתל הגדלת החזה אינדיבידואלי מאד ומשתנה מאישה לאישה, בהתאם לגודל של השד וצורתו הטבעית. כמובן שלפני ניתוח הגדלת החזה יש לבצע בדיקה כוללת.

ניתוחי שאיבת שומן

מי מאיתנו לא רוצה לקום יום אחד בבוקר ולראות שהשומן בחלק העליון של הרגל נעלם? כן, לכולנו יש חלומות אבל לפעמים אלו מתגשמים. שאיבת שומן היא הפתרון לבעיות שומן הקיימות לרובנו. מדובר בפעולה כירורגית היוצרת מראה חדש ואחר לגוף, זאת על ידי הוצאת שומן באזורים מסוימים ממנו. יחד עם זאת, חשוב לציין שאיבת שומן אינה עוד דרך להרזיה, והיא אינה נמדדת בכמות השומן שנשאב. משרד הבריאות הסב את תשומת הלב לנושא והקים מגבלות שונות לכמויות השומן הניתנות לשאיבה, כך שזו לא הדרך לדיאטה.

כמה שואבים ואיך?

שאיבת שומן מתחלקת לשאיבות קטנות, בינוניות, גדולות וכאלו המוגדרות כגדולות מאד. בכמויות מדובר בין שני ליטר שומן הנשאב מהגוף, ועד ל-12 ליטר שומן במקרה הקיצוני יותר. מדרג הסיכונים גם הוא עולה ככל שמגבירים את קצב שאיבת השומן, כשבחלק הקיצוני ראוי לציין שמשרד הבריאות אסר על ביצוע של שאיבת שומן ביותר משישה ליטרים. שאיבת שומן היא ניתוח לכל דבר, ולכן עוד לפניו מרדימים את המטופל ומכינים אותו לניתוח. גם לאחר ניתוח שאיבת השומן יש לנהוג תחת כללים מסוימים, לדוגמה לבישת מחוך מיוחד.

מילוי קמטים

עונות היובש, קרני השמש הלוהטות וגם הלחות הגבוהה הם רק חלק מהמאפיינים ההופכים פנים יפות וחלקות למלאות בקמטים וסימנים מכוערים. שיטת מילוי הקמטים יוצרת מראה צעיר לפנים ומחזירה את החיוניות שבו. מילוי הקמטים נועד להחליף ניתוחים מסוכנים יותר כדוגמת מתיחת פנים או זריקת בוטוקס. בכך גם נמנעים הסיכונים הכרוכים בניתוחים אלו, ומעלים את האפקטיביות שבטיפול זה. קיימים חומרים רבים מילוי קמטים החל מתמיסת חלב, דרך סיליקון ועד לשומן עצמי הנשאב מאזור אחר בגוף.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

בריאות ורפואה

טיפול בהשמנת יתר – להורדת משקל

יצא לאור

on

על ידי

 

עודף משקל הוא מקור למחלות, לבעיות בריאות ולבעיות נפשיות. אדם שסובל מהשמנת יתר יסבול רבות בחברה האנושית בכל גיל ופעמים רבות תהיינה לו בעיות תדמית קשות. מראה אסתטי ויפה מסייע בקבלה למקום עבודה, ביצירת קשרים רומנטיים וחברתיים, ותורם רבות לאורח חיים תקין ושגרתי. אנשים מנסים לרזות בשיטות שונות, ובמקרים רבים, כל שיטות הדיאטה המקובלות לא מצליחות והאנשים נותרים עם תסכול הולך ומעמיק. הסיטואציה הזאת קשה מאחר והרצון להתחיל דיאטה חדשה פוחתת עם כל כישלון נוסף.

במצב כזה, יש פתרונות שהרפואה המתקדמת מציעה. יש מספר ניתוחים מומלצים שאחד מהם הוא ניתוח שרוול קיבה שהינו נפוץ ביותר. הפרוצדורות האחרות הינן ניתוח מעקפי קיבה ועוד. כל הניתוחים בטוחים ונעשים בשיטה לפרסקופית. כלומר, ניתוח שאינו מתבצע על ידי פתיחת הבטן. ניתוח שרוול קיבה הינו למעשה, ניתוח שבו מורידים חלק גדול מהקיבה ומשאירים שרוול ארוך למעבר המזון. האפקט על המנותחים הינו דרמטי בגלל שתי סיבות עיקריות. גודל הקיבה המצומצם גורם לכך שכמות קטנה של מזון נכנס אליה. ובנוסף, יש ירידה חדה בהורמון הגרלין שאחראי על תחושת הרעב,  כך שהדבר שנותר לעשות זה הוא לשמור על המצב החדש.

רופאים מומחים

טיפול בהשמנת יתר מתחיל, אמנם, בניתוח בריאטרי, כפי שהוא נקרא, אבל הצלחתו היא בשמירה על אורח חיים בריא בהמשך. יש צורך לשמור על דיאטת אכילה מומלצת, ולהקפיד על פעילות גופנית סדירה. כל פציינט שמגיע לניתוח כזה יקבל את מלוא ההנחיות המתבקשות לקראת הניתוח, ומיד לאחריו הוא ילווה עם צוות יועצים שונים, כולל יועצים פסיכולוגיים, שיסייעו לו להתמודד עם המצב החדש. יש שינוי קיצוני במידות גופו, בצרכיו התזונתיים, ויש צורך להתמודד עם מצב חדש זה. אי שמירה על אורח חיים חדש ומתאים יכולה לחבל בכל המאמצים שנעשו, והפציינט יכול לחזור למצב של עודף משקל.

החלמה תקינה לאחר ניתוח שרוול קיבה מחייבת הקפדה על הוראות רפואיות שניתנות לחולים. יש צורך להקפיד על ההוראות כדי שהקיבה והגוף יתגברו בקלות על הטראומה שנוצרה בזמן הניתוח. מומלץ לבצע את הניתוח בקליניקה מסודרת שראשה עומד מומחה לתחום. מדובר בו על פרוצדורה פולשנית וכדאי שהיא תתבצע על ידי רופאים מומחים ובעלי ניסיון. רופא בעל ידע ביצע בעברו עשרות ניתוחים כאלו ודומים, ומכיר מצבים שונים של מנותחים רבים. הוא יודע להתמודד עם כל מצב, וישרה אווירה מרגיעה על הפציינט וקרוביו.

 

 

המשך לקרוא

בריאות ורפואה

בדיקת psa וטיפולים בערמונית

יצא לאור

on

על ידי

הערמונית הינה בלוטה במערכת המין של הגבר ויש לה חשיבות עליונה בכל מה שנוגע לפוריותו ותפקודו המינית. היא מפרישה נוזל שיש לו חשיבות מהותית בנוזל הזרע. בגילאים מבוגרים נוטה הערמונית לגדול, ובשל כך, עלולים להיווצר בעיות שונות שמחייבות טיפולים. אחדות מהבעיות הנפוצות הינן ערמונית מוגדלת והאחרת – סרטן הערמונית. אורולוגים ומומחים לטיפולים במערכות המין של הגבר מטפלים בבעיות אלו במרפאות ציבוריות ופרטיות. הטיפולים כוללים בדיקות לגילוי, וטיפולים קליניים שונים.

בדיקה לגילוי סרטן הערמונית נקראת בדיקת PSA והיא, למעשה, בדיקת דם אשר מתבצעת לגילוי סוג של חלבון רלוונטי בדם. חריגה בנורמות של החלבון מצביעה על סיכוי לסרטן הערמונית. מכאן יקבל הנבדק שורה של המלצות להמשך טיפול. אחת מהן היא ביצוע ביופסיה בערמונית שבמהלכה יילקחו דוגמאות של רקמות. הרקמות יישלחו למעבדות ושם הן ייבדקו לעומק. סרטן הערמונית נחשב לסרטן שאינו מסוכן, יחסית, וניתן לטפל בו במספר דרכים. סרטן הערמונית מתפתח באיטיות בשל המימדים הקטנים של הבלוטה.

טיפולים שונים

אחד הטיפולים המקובלים הינו כריתת בלוטת הערמונית, אבל הדבר ייבדק לעומק בכל מקרה. הכול  תלוי במכלול גורמים כולל: גיל המטופל, מצב הגידול, בריאות כללית ועוד. סרטן הערמונית יכול לגרום להפרעות בהטלת שתן, בעיות זקפה ועוד. ערמונית שמוגדרת כמוגדלת מתפתחת אצל גברים, לרוב, מגיל חמישים ומעלה והיא גורמת להפרעות במתן שתן, להטלת שתן חלשה ולסיכון  לדלקות במערכת  דרכי השתן, בכליות ועוד. כריתת הערמונית הינה פרוצדורה שמתבצעת במקומות רבים וההמלצה היא על כריתה בגישה פתוחה. מנתחים מומחים מבצעים את הפרוצדורה אשר בסופה מסולקת הרקמה הלוחצת על צינור השתן ומפריעה בהטלתו. ניתוח כזה מתבצע באלפיו ואין בו סיכונים רבים, למעט סיכונים סבירים שקיימים בשגרה בעת ביצוע ניתוחים.

מומלץ לבצע בדיקות, כמו למשל בדיקת PSA וטיפולים שונים במרפאת מומחים אשר עוסקת דרך קבע בטיפולי ערמונית ובניתוחים במערכות אלו. במרפאה מודרנית יש תשתית מתאימה שכוללת צוות עובדים מיומן, רופאים בעלי ניסיון וידע ומכשור רפואי מתקדם. כל אלו ביחד יעניקו לכל מטופל טיפול מקיף ומקצועי כל העת. מטופל אשר מתקשר למרפאה יקבל מידע ראשוני, יוזמן לפגישה ובמהלכה יקבל פרטים והסברים הנוגעים לבעייתו. יש חשיבות לשיתוף פעולה של המטופל, ומומלץ שיספק את כל המידע הרפואי הרלוונטי על עצמו. הדבר יסייע לצוות הרפואי הנאמן. כל פרוצדורה מכל סוג שהוא מתבצעת בקליניקה תחת השגחה רפואית קפדנית והמטופל ילווה כל העת באופן אישי.

 

 

המשך לקרוא

בריאות ורפואה

אסתטיקת שיניים –מה זה בכלל?

יצא לאור

on

על ידי

כל אחד ואחת רוצה להעניק לאדם שמולו את החיוך הגדול, הרחב והיפה ביותר, וכל זאת מבלי לחשוש לחשוף את שיניו. כל אחד ואחת מאיתנו חולם על חיוך אסתטי החשוף שיניים ישרות, לבנות ובריאות. כיום, באמצעות שירותי רפואת שיניים מתקדמים בתחום האסתטיקה הדנטלית, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של טיפולי שיניים שיאפשרו גם לכם בסופו של הליך ליהנות מחיוך שובה לה ומקסים.                                                                                                                                                                            Dentist in exam room המשך…

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג