התחבר אלינו

כללי

הזמנות לבר מצווה בהתאמה אישית

יצא לאור

on

אם בעבר הזמנות לבר המצווה נועדו לעדכן את האורח במועד, במקום ובדרכי הגעה לאירוע, הרי שבעידן הנוכחי הפכו ההזמנות לכרטיס הביקור של האירוע עצמו. ככל שההזמנה לבר המצווה תעוצב בהתאם לאופי האירוע כך האורחים ירגישו, שהם חייבים לבקר באירוע הזה ולקחת חלק בשמחה. אין ספק כי ההזמנה היא רק הפתיחה אך ללא הזמנה מעוצבת בהתאם לדרישות הילד, האירוע לא יהיה מושלם. העובדה שההורים הם אלו שמבצעים את ההזמנה היא ידועה אך חשוב מאוד לערב את הילד, בכל השלבים של עיצוב ההזמנה, וזאת כדי שהוא ירגיש שלם עם ההזמנה אותה הוא יחלק לחבריו בבית הספר. הורים רבים מתבלבלים ושוכחים לארגן את בר המצווה בשיתוף עם הילד, טעות לכשעצמה ועל כן עוד בשלב הפקת הזמנות לבר מצווה, נכון לערב את הילד ולאפשר לו לבחור את ההזמנה אליה הוא מתחבר. חשוב לזכור כי חבריו של הילד הפיקו בעבר הזמנות רבות באמצעותן הם הזמינו את ילדיכם ועל כן לילד יש מושג מה הוא אוהב ולמה הוא מתחבר, אפשרו לו להיות מעורב.                                                                                                            Vector colour card

היכן וכיצד מדפיסים הזמנות

אם עד מועד הבר מצווה של הילד נהגתם להדפיס הזמנות לימי ההולדת שלו באמצעות המדפסת הביתית, הרי שכעת, הגיע הזמן להניח את המדפסת בצד ולבצע הזמנות לבר מצווה בבית דפוס. בית דפוס בו נכון לבחור עתיד להיות מיומן ומתקדם, אחרת אל לכם להיעזר בשרותיו. בכל בית דפוס (או לפחות במרביתם), יעמוד לשירותכם גרפיקאי מיומן, שיסייע לכם בבחירת הקונספט ובעיצוב ההזמנה. על פי רוב, אתם תבחרו את הקונספט, המעצב הגרפי ישלח לכם דוגמא של ההזמנה בדואר האלקטרוני, אתם תאשרו אותה והיא תרד להדפסה. במעמד קבלת העיצוב הראשוני, אתם תוכלו לפנות אל בית דפוס אל מולו אתם עובדים ולבקש מהגרפיקאי לבצע שינויים בעיצוב במידת הצורך.

לאחר הדפסת הזמנות לבר מצווה תקבלו אותן (בלי או בצרוף מעטפות) ואותן תשלחו לכל האורחים שעתידים לקחת חלק באירוע. אם יש לכם חזון כיצד עתידות להיראות ההזמנות, אתם בהחלט יכולים להציג זאת לגרפיקאי והוא זה שיעצב אותן עבורכם אך אם אתם נטולי רעיונות, סמכו על הגרפיקאי שיהיו לו רעיונות אין ספור וזאת משום שסביר כי הוא עיצב מאות אם לא אלפי הזמנות בעבר.

לסיכום – עליכם להשקיע מחשבה רבה בעיצוב ההזמנה ולערב את הילד בתהליך מתחילתו ועד סופו כמו גם לבחור בבית דפוס מתקדם ומקצועי. הקפידו על בדיקה מלאה וקפדנית של העיצוב טרם אישורו לדפוס.

כללי

בקשה לצו קיום צוואה

יצא לאור

on

על ידי

צו לקיום צוואה הנו צו בעל תוקף מהותי של פסק דין המסדיר מראש את חלוקת הרכוש של הנפטר לפי צוואתו. לא ניתן לקבוע ולתבוע מהי הזכות בעיזבון של אדם שהלך לעולמו ללא בקשה לצו קיום צוואה. על מנת שבעלי המשפחה יוכלו לקבל צו לקיום צוואה, צריך לברר מי הם היורשים המוזכרים בצוואה או כל אדם אחר שיש לו עניין בצוואה של הנפטר – רק אלו יוכלו להגיש בקשה לצו קיום צוואה כאשר המטרה היא להוציא בסופו של התהליך צו קיום צוואה המאפשר לברר מה הוא נוסח צוואתו של המוריש – דבר שמקנה לאותם יורשים תוקף של פסק דין לפי בית המשפט.

בשביל שהיורשים יוכלו לדרוש צו לקיום צוואה עליהם לפנות לעורך דין שינחה אותם לחתימה על המסמכים הרלוונטיים. אל המסמכים הללו הוא יצרף מסמכים נוספים ומקוריים. את הבקשה ניתן כאמור לעשות ביחד עם העורך דין ולהגישה בארבעה העתקים במשרדי הרשם לענייני ירושה.

לאחר הגשת המסמכים הרלוונטיים, הבקשה תיבחן על ידי המזכירות שתשלול קיומה של צוואות אחרות ומאוחרות יותר שאולי קיימות אצל הרשם לענייני ירושה. לאחר מכן, הבקשה תפורסם תוך מספר ימים בעיתון יומי כך שכל אדם יוכל להיחשף אליה. הסיבה שבגללה מפרסמים את הצוואה בצורה הזו היא מכיוון שכל אדם בעל עניין שמתנגד לבקשה לצו קיום צוואה יכול להתנגד טרם יחלקו את הצוואה לאותם אנשים שהגישו את הבקשה. על המתנגד להגיש התנגדות לבית המשפט עד 14 ימים ממועד הפרסום. במקביל לפרסום, ישלח העתק נוסף גם לאפוטרופוס של הצו קיום צוואה בשביל שגם הוא ייתן את תגובתו לבקשה.

במידה ולא תוגש התנגדות תוך 14 יום לאחר פרסום המודעה בעיתון וכן, לא תתקבל תגובה מהאפוטרופוס, ינפיקו צו לקיום צוואה על ידי הרשם לענייני ירושה ואלו שדרשו אותה יקבלו את הירושה לפיה.

חוק הירושה קובע כי במקרים בהם אדם הלך לעולמו ולא השאיר אחריו צוואה, הירושה תחולק בין קרובי המשפחה על פי החוק. זו ירושה על פי דין שניתנת לבני המשפחה הקרובים של המנוח. היורשים לרוב הם הילדים של המנוח, צאצאיו, הוריו וכדומה. ירושה על פי דין מתייחסת למעגל הקרבה הראשון. במידה ומעגל הקרבה הראשון לא קיים, קופצים למעגל הקרבה השני הכולל את ההורים של המוריש וצאצאיו כלומר, האחים של המוריש. לאחר מכן, עוברים לקרבה מדרגה שלישית וכן הלאה. החוק אומר שאם יש קרבה מסוימת, ראשונה, שנייה או שלישית, כל אלו שיהיו באותה דרגת קרבה יתחלקו שווה בשווה בנכסי עזבון שאותו מנוח השאיר.

בשביל שהתהליך יתבצע על הצד הטוב ביותר עליכם להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בענייני צוואות שיקנה לכם מידע רחב ונוסף לטיפול במקרה מהסוג הזה. הרבה אנשים הולכים לעולמם טרם הכינו צוואה ולכן נוצר מצב בו מבקשים צו לקיום צוואה שישחרר את הירושה של המנוח. על כן, עליכם לברר את כל הפרטים על דיוקם בשביל להגיע לממצא הנכון ביותר.

 

המשך לקרוא

כללי

קידום האתר בכוחות עצמכם

יצא לאור

on

על ידי

טרחתם והקמתם אתר עסקי נאה, ובו תיאור יפה של העסק ושלל תמונות איכותיות. אבל כשאתם מחפשים את האתר במנועי החיפוש השונים – הוא פשוט אינו עולה! זה מזכיר את השאלה הפילוסופית על עץ שנפל ביער: אם הקמתם אתר ואיש אינו יכול למצוא אותו – האם האתר בכלל קיים? בהנחה שהקמתם את האתר בכלים שגוגל מזהה בקלות, הרי שלאחר זמן מה תוכלו למצוא אותו לפי מילות חיפוש שקשורות ישירות לשם האתר, אבל זה לא מספיק – אתם רוצים לעלות גם בתוצאות החיפוש של שאלות ספציפיות פחות. האם הגיע הרגע לפנות לחברת קידום אתרים?

כדאי לדעת שקידום אתרים הוא תחום שניתן לפעול בו לא מעט בכוחות עצמכם, בהנחה שיש לכם שפע של זמן וגישה טובה למלל ולמחשבים. חפשו אחר מדריך קידום אתרים אורגני ותגלו חומרים מעניינים ואיכותיים. השקיעו בקריאה ובלימוד – באופן כללי וגס ניתן לומר שקידום אורגני נע ברובו סביב מלל וסביב תכנים. ככל שתייצרו תכנים איכותיים ומעניינים יותר – הסיכוי שלכם להתקדם בתוצאות החיפוש גדל. ברור מאליו שהתכנים חייבים להיות קשורים לתחום פעילותכם – וכך אתר שמוכר נעלי ספורט יכול לעסוק בריצה, אתר שעוסק בגלידות יכול להציע מתכונים וכן הלאה. כדי לדעת באילו תכנים ומלים כדאי להתמקד עשו שימוש בשלל תוכנות לקידום אתרים חינם שניתן למצוא ברחבי הרשת.

תכנים טובים לקידום העסק

התכנים שאתם צריכים לייצר לא חייבים להיות רק תכנים מילוליים: תמונות יפות ומעניינות, סרטונים – גם לאלו יש כוח אדיר בעידן הרשתות החברתיות. כעת נותר לכם לשלב את התכנים היפים שיצרתם בכל צורות התקשורת שלכם עם הגולשים: חשבון פייסבוק, אינסטגרם, בתוך האתר עצמו, בניוזלטר שאתם שולחים ללקוחות וכן הלאה. כאשר התכנים שלכם איכותיים ורלוונטיים סביר שהם יקבלו לייקים וישותפו על ידי הגולשים, וכך תוכלו להגיע אל עוד ועוד אנשים. תנו לתכנים מעט זריקת עידוד באמצעות קידום ממומן בתקציבים נמוכים.

התהליך שמתואר לעייל הוא תהליך ממושך של ניסוי וטעייה, ואפילו מדריך קידום אתרים אורגני מעולה ושימוש בשפע תוכנות לקידום אתרים חינם לא יוכלו לחסוך לכם את הדרך הממושכת. לעסקים מבוססים מומלץ לפנות לאנשי מקצוע. הם יוכלו לכוון את המאמצים, לצמצם ניסיונות סרק וטעויות ולמקד אתכם בקידום איכותי שמשיג תוצאות. בסופו של דבר המטרה שלכם היא בניית נכס ווירטואלי שתוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן. הדרך להגיע לשם היא באמצעות עבודת קידום אחראית ומסודרת.

המשך לקרוא

כללי

פולדרים מהודרים לכל מטרה

יצא לאור

on

על ידי

פולדר מהווה מוצר המסייע למיתוג עסקים ומנוף שיווקי אפקטיבי. פולדרים הם תיקיות כריכה בגודל A4 ומשמשים מעין כרטיס ביקור מורחב לחברות ולארגונים החושפים באמצעותם את פעילותם בתערוכות, בכנסים, בוועידות, בירידים ומהווים חלק מהחומרים שמסופקים ללקוחות פוטנציאליים. הפולדרים המעוצבים מייצגים את פניה של החברה ומספקים מידע על אודותיה. מיתוג הפולדרים בלוגו ובסלוגן מעצים את היות המוצר חלק בלתי נפרד מהמותג. פולדר מושקע, מוקפד, מקצועי, שכלולים בו חומרים שונים על אודות החברה, ושניתן להכניס בתוך אחד מכיסיו הפנימיים מגנט, דיסק או קי או גאדג'ט כל שהוא כצ'ופר וכהפתעה מהווה אמצעי שיווקי חזק ואפקטיבי.
בית דפוס אינטרנטי מציע פולדרים על נייר כרומו עם גימור משתנה לבחירה למינציה מבריק או מט. ניתן לבחור פולדר עם כיס פנימי אחד או שני כיסים, להוסיף בו חריץ לכרטיס ביקור או לדיסק. המהדרים מזמינים את הפולדר עם ציפוי לכה סלקטיבית, עם הבלטות או הטבעות ועיצוב ססגוני המעצים את האפקט החזותי שלו. מגוון עשיר של אפשרויות מקל על הבחירה בסוג הנדרש. מי מכם שמתלבטים יכולים לקבל ייעוץ מנציגי השירות המקצועיים של החברה.
הפולדר ככרטיס ביקור מורחב
תבנית עיצוב מוכנה מאפשרת ללקוחות לחסוך לעצמם את מלאכת העיצוב אבל לקוחות שדווקא רוצים לעצב את הפולדר לפי טעמם יכולים לעשות זאת בנקל. בית הדפוס יכול לקבל קובץ מעוצב מוכן עם מפרט טכני שהוכן מבעוד מועד, כך שהלקוח יוכל לקבל את הפולדרים המבוקשים באיכות הדפסה משובחת בתוך זמן קצר. הפולדר מהווה גם כרטיס ביקור, גם תעודת זהות עסקית וגם חלון ראווה. לעיצובו יש השפעה גדולה על האופן שבו החברה, הארגון או העסק נתפסים על ידי הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים. תנאי חיוני ואולי אף הכרחי לקבלת מוצר מוגמר שיענה על הדרישות ועל הציפיות מחייב קשר ישיר בין החברה המבצעת את הפולדרים ובין המזמינים אותם. האתר מאפשר קיומו של קשר כזה באמצעות טופס פנייה מקוון.
מכונות הדפסה משוכללות, ידע, ניסיון וביצוע מגוון סוגים של חומרי דפוס מהווים ערובה לביצוע עבודה בגימור מלוטש ומוקפד. תהליך ההפקה של הפולדר מתבצע בשקיפות מלאה; הלקוח מקבל מידע בכל שלב ויכול לעקוב אחרי התקדמות ההפקה ולוודא כי היא תושלם בתוך לוח הזמנים שנקבע לביצועה. כאשר חברה או עסק נזקקים בקביעות למוצרי דפוס בכלל ולפולדרים בפרט, לרבות בלוח זמנים קצוב, שמוכתב על ידי צורך או אילוץ, הזמנתם ממקור מקצועי ואמין מהווה יתרון חשוב.

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג