התחבר אלינו

שיווק

הארץ מתפתחת בצעדי ענק

יצא לאור

on

כאשר נוסעים בכביש 4 או בכביש 2 ובעצם בכל הארץ, ומביטים בשני צידי הכביש, רואים שאט-אט כל השטחים שהיו אי-פעם פרדסים, הופכים לשכונות של מאות דירות.

בהרבה מהשלטים המפרסמים את הפרוייקטים החדשים מודגשות המילים בנייה ירוקה. אז מה היא בנייה זו?  כמובן שבאינטרנט ניתן למצוא הרבה חומר על הנושא.

והנה, מתברר שהצורך הזה של בני האדם לקורת-גג,  הוא גם הגורם הראשי לצריכת המשאבים העולמיים ועל ייצור פסולת ופליטת גזים מכל גורם אחר!!

כמה נתונים:

 • כמחצית מהצריכה העולמית של חומרי הגלם – מיועדת למבנים!
 • כשליש מצריכת האנרגיה העולמית – מיועדת למבנים!
 • כרבע מכריתת היערות – מיועדת למבנים!
 • כחמישית ממי השתייה העולמיים – מיועדים למבנים!

ובנוסף:

 • יותר ממחצית הפסולת העולמית – מקורה במבנים!
 • וכשליש מפליטת גזי החממה מקורם במבנים!

לכן, מטרת ניהול פרוייקטים בתחומי הבנייה הירוקה לצמצם את השפעת המבנים על הסביבה. הנושא מדובר וחשוב ואנחנו חייבים את זה לעצמנו ויותר מכך, כולנו מודעים לכדור-הארץ שאנו נשאיר לילדינו ונכדינו.

איך עושים את זה? – הדבר נעשה על-ידי שימוש בידע מתאים ובטכנולוגיות מתקדמות. הידע מבוסס על עקרונות תכנון אדריכליים המתחשבים בצורכי המשתמש ודואגת לרווחתו, מתחשבים בתנאי הסביבה וצורכים משאבים בדרך מושכלת.

ודוגמאות:

 • בידוד תרמי יעיל של הגג, הקירות והחלונות
 • תכנון נבון של צורת המבנה וכיוון העמדתו לניצול האור הטבעי, איוורור טבעי ואנרגיית שמש
 • מחזור פסולת, מי ביוב
 • מחזור מי נגר להשקייה ולהחדרה למי-תהום
 • שימוש בחומרי בנייה שיצורם דורש מעט אנרגיה
 • שימוש באיבזרי וחומרי בנייה מקומיים
 • שימוש בחומרים שאינם גורמים לפליטת גזים רעילים לאוויר
 • ניצול יעיל של חומרי הבנייה להקטנת כמות הפסולת הנוצרת
 • מזעור הפגיעה בסביבה
 • יעילות תחבורתית לדיירים

ניהול פרוייקטים מסוג זה מצריך ראייה רב-תחומית וכוללת היבטים שונים של הבנייה, התכנון והפיתוח. יש להתייחס לחסכון בצריכת אנרגיה, לחסכון במים, לטיפול בניקוז מי-נגר. הדברים קשורים בבחירת אתר הפרוייקט, צפיפות הבנייה, פיתוח השטחים הכלליים, אקולוגיה, שימוש בחומרים נכונים העומדים בכללי הבריאות, להקפיד על ניהול אתר בנייה ואיכות הבניין עבור הדיירים – בנגישות לאור טבעי, נוף, איוורור החללים הפנימיים ואסטטיקה בגינון ובסביבה הציבורית. בנייה ירוקה מכניסה את אילוצי הסביבה והטבע לתוך התכנון. הבנייה הירוקה מחייבת שיתוף פעולה בין כל הגורמים העוסקים בתכנון הבית, דהיינו, היזמים וכל צוות המתכננים, החל משלב התכנון הראשוני ועד איכלוס הבית, תוך מודעות רבה שלהם לנושא. שיהיה לכולנו ולדורות הבאים – ירוק ובריא!

עידן "החשמל הירוק"

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיווק

מדבקות לבנות וצבעוניות

יצא לאור

on

על ידי

תכנים מילוליים וחזותיים מודפסים לצורך פרסום, העברת מידע, שיווק, גירוי, קריאה לפעולה ולעוד מטרות. יש סוגים שונים של תכנים מילוליים ויש אמצעים שונים שבעזרתם ניתן לגרום למסר המועבר להיות יותר אטרקטיבי יותר לקוראים. מדבקות צבעוניות או לבנות עם הדפסה צבעונית מהוות את אחד האמצעים היעילים לכך. אלו יכולות לשמש למספר רב של צרכים. הן יכולות להדגיש מקומות מסוימים שנכתבים. יש להן חשיבות בהבלטת עמודות או שורות \ הן משמשות לסימון נושאים בטבלאות וכן הלאה.
יש כאלו שתפקידן הוא לסגור מעטפה, ומשתמשים בהן במקרים שונים ולמטרות שונות, כמו למשל למעטפת הזמנה לאירוע חתונה, בתור לוגו על מעטפה ועוד. מדבקה המעוצבת בצורה נחמדה מעבירה מסר טוב על השולח, ומרעננת את המשלוח. יש מדבקות שעליהן ניתן להדפיס בצבעים שונים. כאלו בגדלים שונים וניתן להזמין מדבקה עגולה או כאלו בצורות אליפטיות, מרובעות, מלבניות ואחרות. ניתן להדפיס תמונות, רישומים, ציורים ועוד, ולידם או עליהם לכתוב את המלל. יש צורך להתאים את אופי וצורת התוכן לגודל המדבקה על מנת שהיא תהיה מאוזנת. העמסת תוכן ויזואלי ומלל מוגזמים מחטיאה את המטרה, וגרפיקאים יכולים לסייע לכל דורש בנושא.
מדבקות איכותיות
מדבקות יכולות לשמש לקוחות מסוגים שונים. עסקיים, פרטיים, מוסדיים ואחרים. הן מתאימות למגזרי אוכלוסייה שונים, ועלותן נמוכה וזאת ביחס למוצרים אחרים המשמשים משרדים ובתי עסק שונים. השקעה קטנה במדבקות איכותיות יכולה לתרום גם למי שמרים אירוע תוך כדי מחשבה על חיסכון מקיף. המדבקות מתאימות מאוד להעברת מסרים שיווקיים כמו פולדרים, פרוספקטים, מגנטים וחומר אחר שמונחים ומוגשים בתוך מעטפות. יש סוגים של מדבקות, אם הכוונה היא אל כאלו שעשויות מנייר, אחרות מפלסטיק, בציפוי למינציה, כאלו שעמידות בפני מים ועוד. ניתן להשתמש בהן במשרד לסימון קלסרים, לסימון אריזות במפעלים ולמטרות נוספות. ההדפסה על המדבקות נעשית בצד החיצוני שלהן.
מומלץ להזמין מוצר זה בבית דפוס מקצועי אשר יש ברשותו מכונות דפוס מודרניות שעיקר המומחיות שלו היא הדפסה על מגנטים, פוסטרים, מוצרי שיווק ועוד. בית דפוס מנוסה משרת קהל רחב של לקוחות מרוצים, ומומחיו יכולים לסייע לכל לקוח. בבית הדפוס יש שפע של דוגמאות של המדבקות המתאימות למטרה שלכם והאיכות בה אתם מעוניינים וכל אחד יוכל לבחור הדפסה כמותית של אותו סוג מדבקה בה הוא מעונייין. יש חשיבות עליונה לשירות מקיף שנוגע בכל התחומים החשובים לכל לקוח. מדובר על ייעוץ, מתן הסברים וטיפים, על קבלת הזמנות מסודרת, הדפסה איכותית תוך כדי שימוש בחומרי דפוס איכותיים, וכמובן, באספקת המוצר הסופי במועד שסוכם עליו.

המשך לקרוא

שיווק

שירותי קופירייטינג לאתרי אינטרנט

יצא לאור

on

על ידי

רשת האינטרנט, המהווה את אחת מהפלטפורמות השיווקיות- פרסומיות החשובות והבולטות ביותר בשנים האחרונות, מבוססת ברובה על תכנים שיווקיים ופרסומיים המקודמים באמצעות אתרי אינטרנט מסחריים, קמפיינים ויראליים, פעולות שיווק יזומות ברשתות החברתיות ועוד מגוון רחב של אלטרנטיבות פרסום ושיווק המוצעות לכם ברחבי הרשת. כיום, כמעט כל גוף עסקי עושה שימוש כזה או אחר באחת (או יותר) מהפלטפורמות השיווקיות והפרסומיות, ובדומה למהלכי פרסום ושיווק אותם מיישם הגוף העסקי מחוץ לגבולות הרשת, גם בפעולות פרסום ושיווק המיושמות ברשת הוא נעזר בסוכנויות פרסום מקצועיות.                                                                                                                                                        המשך…

המשך לקרוא

מחשבים ואינטרנט

קידום אתרים בגוגל

יצא לאור

on

על ידי

העולם היום מתבסס יותר ויותר על האינטרנט. כל מי שמחפש מידע, שירות, עסק וכדומה, עושה זאת באמצעות האינטרנט ובאמצעות מנועי החיפוש של האינטרנט. המוביל במנועי החיפוש של האינטרנט הוא כמובן מנוע החיפוש של גוגל. מדובר במנוע החיפוש המתקדם ביותר, המהיר ביותר והנוח ביותר לשימוש, ולכן רוב האנשים מבצעים חיפושים בגוגל. אם יש לכם עסק, אתר, שירות, או כל דבר אחר שאתם מעוניינים שיופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, אתם זקוקים לשירות של קידום אתרים בגוגל.                                                           Workplace with digital tablet computer המשך…

המשך לקרוא

פופולרי בבלוג